Бронювання


Замовити Close

Контакти

  • Рецепція: +38 067 314 65 12
  • ​​СПА: +38 068 320 23 62​
  • Ресторан: +38 067 373 68 50

Концепція 14+

Edem Resort & SPA є заміським палацово-парковим комплексом, унікальністю якого є центр відновлення здоров’я, особлива атмосфера спокою і концепція формату 14+. Для того, щоб створити цю атмосферу, ми приймаємо гостей від 14 років у готелі, SPA, ресторанах та на території комплексу. З цього приводу просимо вибачення в потенційних гостей, які не можуть зараз відпочити в Edem Resort & SPA з молодшими дітьми. Чекаємо на Вас в найближчому майбутньому.

В нас немає вікових обмежень для дітей, якщо Ви є гостями на весіллі чи банкеті залі Grand Hall, без ночівлі в готелі. 

Концепція формату 14+ має на меті  забезпечити гармонійний відпочинок постійних гостей, які приїжджають до нас оздоровлюватись за спеціальною програмою, ми підтримуємо цю концепцію згідно з міжнародними стандартами. Цей формат готельного відпочинку, який закордоном відомий ще під назвою  “child free”, є досить популярним в європейських країнах (Німеччина, Австрія, Франція, Іспанія, Кіпр), особливо в оздоровчих комплексах із медичними програмами та в готелях преміум класу 5 зірок. Це зумовлено декількома важливими факторами:

  • Участь в оздоровчих та медичних програмах вимагає проведення більшості часу на процедурах і це унеможливлює спілкування та догляд за дітьми;
  • Згідно програми більшість зон відпочинку позиціонується як територія тиші, спокою та медитації.

Ми докладаємо зусиль, щоб створити гостинну атмосферу в Edem Resort & SPA, де усі гості можуть почувати себе як вдома, в оточені друзів. Якщо Ви не можете до нас завітати сьогодні, ми з радістю чекаємо Вас наступного разу.

Адміністратор рецепції буде радий відповісти на усі Ваші додаткові запитання: +38 067 314 65 12.

Просимо заздалегідь бронювати Ваш відпочинок в Edem Resort & SPA.