Бронювання


Замовити Close

Контакти

  • Рецепція: +38 067 314 65 12
  • ​​СПА: +38 068 320 23 62​
  • Ресторан: +38 067 373 68 50

Карнавал венеціанських Дожів – 2018

Більшість простих людей ніколи в житті не чула про Карнавал венеціанських Дожів. А ті, хто випадково довідувалися про нього, думали, що, скоріш за все, йдеться про відомий усім Венеціанський карнавал. Втім, це два різних дійства. Хоча й відбувалися вони колись в один день. Просто одне свято було яскравою ширмою для іншого, таємного.

А було так: у 1797 році Неаполітанське королівство скасувало високий титул Дожа у Венеції. Проте цей наказ нічого не змінив. Дожі покинули Венецію, але з’явилися в інших країнах під іншими, ще більш впливовими званнями. І разом з собою вони забрали магічне дійство – Карнавал венеціанських Дожів. Відтоді відбувався він у різних країнах, на різних континентах. Цього ж року місцем святкування було обрано Західну Україну, а саме – Edem Resort Medical end Spa.

Тільки тут, у колі рівних собі, можна провести три магічних дні, наповнених справжньою магією стародавнього венеціанського дійства.

Сучасних вельмишановних Дожів та Догерес очікує дивовижна програма: енергетичне очищення водами цілющого джерела, вибір Маски, дегустація італійських вин, читання поезії та гадання на книжках, ігри та розваги. Італійські хіти у виконанні співака-тенора доповнять атмосферу венеціанського Карнавалу Дожів. А в ніч на 1 січня відбудеться магічний ритуал Великого Переходу в Новий рік. Святкове меню та сервірування столів задовольнить смаки найвибагливіших гурманів. Емоціональну насолоду підсилять елементи святкового шоу: акробатичні етюди, струнне тріо, світлові балерини, фокусники та жонглери, анімаційне та піротехнічне шоу. Мелодійний плескіт нічних хвиль, справжні гондоли, карети у сяйві феєрверка – все це перенесе гостей Карнавалу у новий вимір. Карнавал венеціанських Дожів чекає на вас!

А Ваших діток побавлять розумні аніматори, які розробили спеціальну дитячу святкову шоу-програму.

Тільки з 30 грудня по 10 січня 2018 дозволено відвідувати комплекс з дітьми;

Карнавал венеціанських Дожів
30 грудня – 1 січня
початок о 14:00

Edem Resort Medical & SPA
26 км від Львова
тел. (067) 314-6512
Детальна програма Карнавалу carnaval.edem.com.ua

Залишилось лише 9 вільних номерів;