Бальнеологія ( грязелікування ) та гідротерапія

Усі гідро - та бальнеологічні процедури проводяться на професійному обладнанні Unbescheiden. Це обладнання вважається одним з найкращих у світі.  

CARACALLA SPA SENSATIONS

Гідромасажна ванна CARACALLA - насолода для найвибагливіших.

278 водяних дюз, 50 незалежних повітряних дюз та 146 світловодів зі змінною 8-ми колірною гамою - гідромасажна ванна CARACALLA застосовується як для інтенсивного масажу так і для індивідуальних програм релаксації. Основою кожної процедури є розслаблення мускулатури в теплій воді завдяки гідротерапевтичному підводному струменевому масажу. Кожен масажний цикл починається з рефлекторної зони стоп та піднімається до області серця. Починається масаж з чудового відчуття розслаблення всіх м'язів та м'язових зв'язок. А завершуючий інтенсивний масаж від зони стоп та до передпліччя масажує все тіло по 20 анатомічних зонах, об'єднаних в 10 масажних груп. Завдяки точному орієнтуванню на анатомічні зони людини всі види масажу в CARACALLA мають потужний оздоровчий вплив на організм.

JOUVENCE SPA SENSATIONS

SPA ліжко JOUVENCE - ліжко із змінним ложем, ідеальне для проведення різних видів обгортань: від косметичного догляду з вино- та таласотерапією до класичних процедур тепло- та грязелікування. Під час обгортання Ви перебувате на теплому водяному матраці та відчуваєте свою невагомість. Тепла вода заспокоює та розслабляє все тіло. А ефект Starlight зі 146 вбудованими світловодами та змінною 8-ми колірною гамою, підібрана музика, яку можна відчути всім тілом при її проходженні через воду, Melody-ефект, допоможуть ще краще розслабитися та відновити сили.

 

Звертайтесь за телефоном: +3800673540783