Апаратна косметологія

HydraFacial

ПРОЦЕДУРИ HYDRAFACIAL NEW

HydraFacial - інноваційна американська технологія вакуумного гідропілінгу з негайним видимим результатом. У 80-ти країнах світу технологія HydraFacial вже відсунула пластику та ін'єкції на другий план.

Першими систему HydraFacial випробували зірки: Бейонсе, Меттью МакКонахі, Періс Хілтон, Кемерон Діаз і принц Монако Альбер.

Технологія успішно застосовується у відомих клініках естетичної медицини, в SPA і фітнес-центрах, а також у готельних комплексах по всьому світу: Hotel Casino Las Vegas, Treasure Island, Caesars Palace, The Claremont, Capri Palace, The Palms, Sparkling Hill, Rixos, Трускавець та ін.

Більше про HydraFacial
 

Переваги HydraFacial:

 • Сім впливів в одній процедурі: від SPA-чистки до мезотерапії без ін'єкцій;
 • Делікатний вплив: без болю, подразнення шкіри та реабілітаційного періоду (шкіра виглядає природною і гладкою відразу) ;
 • Універсальність: технологія підходить для всіх типів шкіри (включаючи тонку і чутливу) різного віку і дозволяє вирішити дев'ять основних дерматологічних проблем;
 • Абсолютна стерильність і безпека: апарат HydraFacial виключає можливість зараження, для роботи з кожним пацієнтом використовуються стерильні одноразові насадки.

Вакуумний гідропілінг (гідродермабразії) - це поєднання гідратації (глибокого зволоження) і пілінгу за допомогою унікального апарата HydraFacial, розробленого дерматологами і косметологами США.

Три складові: безкристалічна ексфоліація, мультифункціональні сироватки і регульований вакуум працюють одночасно, як злагоджений оркестр. Спеціальна насадка робить відлущування і очищення верхнього шару дерми, одночасно насичуючи її лікувальними сироватками.

Естетичний ефект: зменшується розмір пор, гіперпігментація, поліпшується текстура і тон шкіри, вирівнюється рельєф.

Оздоровчий ефект: підвищується активність епідермального базального шару, відбувається гіалінізація колагену в дермі і збільшення кількості фібробластів (оновлення клітин).

За одну процедуру апарат HydraFacial дозволяє виконати:

 1. SPA-чистку;
 2. Унікальний гідро-механокіслотний пілінг;
 3. Омолоджуючий догляд та догляд за проблемною шкірою (вугрі, роздратування, підліткові проблеми) ;
 4. Алмазний пілінг (шліфування шкіри) ;
 5. Масаж обличчя (посилення кровотоку в тканинах) ;
 6. Безін'єкційну мезотерапію.

HydraFacial успішно вирішує такі проблеми шкіри:

 1. Віковий синдром;
 2. Молода проблемна шкіра;
 3. Забруднена шкіра;
 4. Широкі пори;
 5. Жирна шкіра;
 6. Гіперпігментація;
 7. Нерівний рельєф шкіри;
 8. Догляд за руками (омолодження, проблемні лікті);
 9. Підготовка або відновлення після невдалої засмаги.
 • Експрес догляд 30

  Business Beauty-30

Процедура ідеально підходить для соціально активних, ділових жінок та чоловіків, яким необхідно прибрати наслідки стресів або втоми всього за 30 хв. Клієнти цінують моментальний результат, можливість відпочити та розслабитися на процедурі.

Рекомендований курс: від 1 процедури!

 • Чисте обличчя

Концепція ідеальної чистки від HydraFacial MD полягає в потрійному впливі: очищення, зволоження та живлення в одній процедурі. Єдина в своєму роді надефективна та при цьому безболісна чистка не залишить байдужим жодного клієнта.

Рекомендований курс: від 1 процедури!

 • Відновлення проблемної шкіри

Програма Oily HydraFacial MD

Ультраефективне та при цьому безболісне лікування підліткових та інших проблем шкіри, яке об'єднує зняття запалення, очищення пір, лікування шкіри сироватками та світлотерапію. Приємне рішення неприємних проблем.

Рекомендований курс: 5-10 процедур

 • Природне сяйво

Програма Light HydraFacial MD

Прекрасна альтернатива ін'єкціям гіалуронової кислоти, яка не вимагає інвазивного втручання і зв'язаних з ним ризиків зараження шкіри. Процедура безболісна, підходить для всіх типів шкіри та не вимагає реабілітації.

Рекомендований курс: 5-8 процедур

 • Для чоловіків

Швидка та безболісна процедура по догляду за чоловічою шкірою, позбавленню її від чорних крапок, викликаних голінням, та запобіганню старіння. Популярна серед бізнесменів та чоловіків, що стежать за своїм зовнішнім виглядом, завдяки експрес-ефекту.

Рекомендований курс: 5-8 процедур

 • Омолодження

Програма Anti-Age HydraFacial MD

Виражений ефект досягається завдяки спільному впливу мікродермабразії, активних сивороток та вакууму. Шкіра оновлюється та моментально виглядає молодше - безпрецедентний ефект серед антивікових процедур.

Рекомендований курс: 8-10 процедур

 • Підготовка до ін’єкцій

Лікарі рекомендують курс HydraFacial MD як підготовчий етап перед ін'єкційними та лазерними процедурами. Відлущення та очищення підвищують ефективність таких методик та допомагають шкірі довше зберігати отриманий результат.

Рекомендований курс: 5-10 процедур

 • Luxury догляд

Ультраефективна 4-етапна чистка обличчя з нанесенням мультифункціональних сироваток залежно від типу шкіри заслужила визнання зірок Голівуду: Камерон Діас, Періс Хілтон, Меттью Макконахі, Бейонсе, принц Монако Альберт та багатьох інших. Можливість проходити ті ж процедури, що і суперзірки, неоцінима для Наших клієнтів.

Киснева мезотерапія Oxy Jet Leo Delux

ОКСИМЕЗОТЕРАПІЯ NORA BODE OXYJET LEO DE LUXE

Nora Bode OXYjet Leo de luxe (Німеччина) - сучасна альтернатива мезотерапії без характерних ускладнень і побічних ефектів. Запатентована методика безголкової  ін'єкції під тиском кисню + кріотерапія + масаж.

Без кисню людське життя на Землі неможливе. Всі наші життєві функції залежать від достатнього постачання киснем клітин нашого тіла, щоб поживні елементи і життєво важливі речовини могли бути перетворені в енергію.

Серед неінвазивних методів продовження молодості - cистема Oxyjet LEO de Luxe, що дозволяє швидко і безболісно вводити в глибокі шари шкіри, унікальні біологічно активні препарати. Ін'єкція проводиться під тиском чистого кисню. Проникаючи глибоко в шкіру, корисні речовини повноцінно живлять і відновлюють всі її шари, включаючи найглибші. Шкіра звільняється від вантажу мертвих клітин і шлаків, насичується поживними речовинами, що накопичуються у верхніх шарах шкіри, звідки надходять у глибокі шари шкіри. Різні насадки дозволяють провести необхідну терапію.

Результат: шкіра набуває здорового вигляду, виглядає свіжою, вирішуються різні косметологічні проблеми. До того ж введений коктейль зберігається в глибоких шарах дерми. Поступово розсмоктуючись, він ефективно виконує своє призначення, наповнюючи шкіру молодістю, здоров'ям і красою.

Більше про Oxy Jet Leo Delux
 

Результати кисневої мезотерапії вже гідно оцінені самими вимогливими клієнтами, зірками Голлівуду в тому числі: Мадонна, Дженніфер Еністон, Лайза Кудроу і німецькі актриси, такі як Сюзанна фон Борсоді, Крістін Нойебауер і Рут Марія Кубічек, впродовж довгих років користуються OXYjet для природного збереження своєї молодості і привабливості.

Показання до проведення процедур:

-        Антивікові програми;
-        Програми ревіталізації;
-        Лікування акне;
-        Корекція гіперпігментацій;
-        Корекція постакне, рубців, шрамів;
-        Реабілітація шкіри після шліфовок, пілінгів, фотопроцедур, опіків;
-        Підвищення тонусу тканин.                         

Режим OXYjet Leo de luxe:

OXY clear - Глибоке очищення киснем. Концентрований кисень наноситься на шкіру, це оживляє і лікує подразнення. У поєднанні з лосьйоном OXYclear забезпечується глибоке очищення пор.

OXYdiamond - Алмазний пілінг. Шкіра обробляється концентрованим киснем і шліфується алмазними насадками. Очищуються ороговілі клітини і стимулюється відновлення шкіри. Посилюється активізація клітин глибоких шарів епідермісу.

OXYjet - Киснева ін'єкція. Спеціальні активні речовини під тиском імпульсів кисню проникають в глибокі шари епідермісу. Шкіра набуває пружності, стає гладкою, зникають пігментні плями і нерівності, колір стає свіжим та здоровим.

OXYtone - Киснева тонізація і ліфтинг шкіри. Стимулює і тонізує м'язи, сприяє ліфтингу шкіри обличчя.

OXY CRYO2 - Кріотерапія. Стимуляція охолодженим потоком кисню має потужний ефект ліфтингу, сприяє зменшенню кількості зморшок.

OXYspray - Кисневий спрей. Має відновлюючу і антисептичну дію. Прискорює і активує механізми регенерації шкіри.

OXYaroma - Киснева ароматерапія. Інгаляції кисню мають детоксифікуючі функції, захищають організм від смогу, тютюнового диму, стресів, втоми, повертаючи життєву енергію.

RF-ліфтинг

БІОПОЛЯРНИЙ РАДІОЧАСТОТНИЙ ЛІФТИНГ V-TOUCH VIORA

V-touch Viora: біполярний радіочастотний ліфтинг CORE™. Дві насадки: RF- та ST- дозволяють працювати в різних режимах відповідно до віку та проблематики шкіри.

Радіоліфтинг (радіочастотний ліфтинг, RF-ліфтинг) на апараті  Viorа - одна з найбільш ефективних безопераційних і нетравматичних методик підтяжки шкіри, існуючих на сьогоднішній день у світі.

Без операцій і пошкодження шкірного покриву радіочастотний ліфтинг може вирішувати найбільш поширені естетичні проблеми:

-        Піднімати опущені брови і верхні повіки, знов роблячи погляд молодим і відкритим;
-        Розгладжувати зморшки навколо очей («гусячі лапки») з ефективністю ботулотоксину та філлерів;
-        Підтягувати середню і нижню зони обличчя, роблячи овал чіткішим і прибираючи брилі і складки;
-        Впливати на пастозність і в'ялість тканин;
-        Зменшувати розміри «другого підборіддя», сприяючи активному руйнуванню жирових клітин і ліполізу;
-        Підтягувати шкіру на внутрішній поверхні рук та ділянці над колінами;
-        Зменшувати розширені пори і рубці постакне;
-        Робити шкіру щільнішою і еластичнішою;
-        Стимулювати процеси неоколагенезу, тобто впливати на фібробласти, змушуючи їх працювати на повну силу і інтенсивно омолоджувати шкіру (і це підтверджено гістологічними дослідженнями!).

Більше про RF-ліфтинг
 

Основні переваги  RF-ліфтингу на апараті V-touch Viorа:

-        Миттєвий ефект, видимий у дзеркалі;
-        Шкірні покриви не ушкоджуються, але площа шкіри помітно скорочується;
-        Відсутність періоду реабілітації: пацієнт може повертатися до звичайного ритму життя відразу після процедури. Легке почервоніння (без набряку) пройде досить швидко;
-        Комфорт і відсутність виражених больових відчуттів;
-        Немає сезонних обмежень. RF-ліфтинг можна проводити в будь-який час року і навіть на засмаглій шкірі.

Кріоліполіз (безопераційна ліпосакція)

КРІОЛІПОЛІЗ

Кріоліполіз - передова методика нехірургічного (безопераційного) розщеплення локальних жирових відкладень за допомогою селективного (вибіркового) охолодження ліпоцитів. Був розроблений як альтернатива ліпосакції. За допомогою апарату LipoContrast підшкірно-жирова клітковина охолоджується до певних температур, після чого ліпоцити починають повільно гинути і перероблятися організмом. Кріоліполіз запускає природний механізм апоптозу: жирова тканина самоліквідується.

Переваги кріоліполізу:

-        Дозволяє зменшити кількість жирових клітин до 50%!
-        Жирові клітини ніколи не відновлюються;
-        Кріоліполіз - неінвазивна процедура - не пошкоджує шкірні покриви і тканини навколишніх жирових клітин (ліпоцити);
-        Дозволяє знищити жирові клітини і відкоригувати фігуру без системного впливу на організм та побічних ефектів у майбутньому;
-        Допоможе повернути стрункість в найбільш проблемних і важко доступних для корекції зонах: живіт («фартух») і талія гарантовано стануть меншими і стрункішими! Кріоліполіз відмінно працює на стегнах, сідницях, в зоні галіфе, в області колін, рук, спини («крил ангела» і «удовиного горба»);
-        Кріоліполіз розроблений і випробуваний в США і є однією з найпопулярніших методик корекції фігури серед відомих особистостей (медіа-персон, акторів та зірок шоу-бізнесу) Америки;
-        Додаткових лімфодренажних процедур, жорстких обмежень раціону харчування і виснажливих тренувань НЕ ПОТРІБНО!
-        Кріоліполіз добре переноситься і анестезія не потрібна (!);
-        Кріоліполіз не вимагає реабілітації. Відразу після процедури пацієнт повертається до звичайного ритму життя.

Більше про Кріоліполіз
 

Результати після процедури кріоліполізу:

-        Перші результати видно вже за три-чотири тижні після процедури, остаточний ефект можна оцінити не раніше ніж за три місяці.
-        Кріоліполіз дозволяє скоротити кількість жирових клітин в зоні обробки від 20 до 50%!
-        Загиблі жирові клітини ніколи не відновляться. Однак пацієнт повинен розуміти, що ті жирові клітини, що залишилися, зберігають здатність накопичувати жир, тому після кріоліполізу, як і до нього, необхідно розумно харчуватися.
-        Кріоліполіз не вимагає проведення додаткових лімфодренажних процедур. Ліпоціти гинуть поступово, запускається природний механізм апоптозу, організм пацієнта сам регулює процеси переробки та виведення загиблих липоцитів, в найбезпечнішому для печінки режимі.

 • 1 процедура - 30хв
 • 2 процедура - 60хв

 

Безін’єкційна мезотерапія Infusion

У Центрі відновлення здоров'я Edem Resort & SPA використовується метод електромезотерапіі (електропорації) за допомогою апарату Infusion.

Мезотерапія на апараті Infusion:

-        Гігієнічність і безпека, відсутність травм;
-        Комфорт;
-        Миттєвий ефект;
-        Швидкість: процедура триває від 5 до 30 хвилин;
-        Мінімум протипоказань і ризику розвитку побічних ефектів.

Більше про Infusion
 

Жодних уколів!  Вводимо біологічно-активні речовини, вітаміни і мікроелементи, що проникають глибоко в шкіру без ін'єкцій. Шкірні покриви залишаються цілими і неушкодженими. Проникнення препаратів в шкіру робить можливим спеціальний аплікатор і запатентована технологія longwave - електропорації: імпульси проходять крізь роговий шар шкіри, не ушкоджуючи епідерміс, і транспортують  активні речовини за призначенням.

Електромезотерапія допомагає ефективно боротися з усіма основними ознаками старіння шкіри і допомагає посилити результативність комплексних омолоджуючих програм.

Програми для лиця.

№1 Насиченням колагену. (Collagen Booster).

 • Стимулює синтез власного колагену в дермі;
 • Покращує тургор шкіри;
 • Розгладжує сітку дрібних зморшок;

№2 Антивікова терапія. (Anti-Wrinkle and Lifting).

 • Сприяє зміцненню сполучних тканин;
 • Моделює контури лиця;
 • Підтримує каркас шкіри;
 • Ущільнює епідерміс.

№3 Інтенсивне зволоження.(Intensive Hydration).

 • Наповнює вологою обезводнені клітини;
 • Відновляє еластичність шкіри;

Тривалість – 60 хв. Курс – 7-10 процедур з інтервалом 3 рази на тиждень.

Підтримуюча терапія – 1-2 рази на місяць.

Програми для тіла.

№1 Терапія ліфтингу, тонізація.(Skin Firm).

 • Підвищує природній захист шкіри;
 • Інтенсивно підтягує та зміцнює;

№2 Терапія целюліту.(LipoELiM).

 • Зменшення проявів целюліту;
 • Покращення жирового обміну;
 • Зникнення «апельсинової кірки».

№3 Терапія стрій.(Skin Smooth).

 • Зменшує видимі прояви розтягнень шкіри (стрій);
 • Підвищує еластичність шкіри;
 • Стимулює регенерацію (відновлення) клітин;
 • Сприяє зміцненню сполучних тканин.

Тривалість – 45 хв. Курсом – 12-15 процедур з інтервалом 3 рази на тиждень.

Підтримуюча терапія – 1-2 рази в місяць.

Вакуумний масаж обличчя та тіла Starvac

ВАКУУМНО-ЛІМФОДРЕНАЖНИЙ МАСАЖ

Starvac (DXtwin) – професійний фізіотерапевтичний, інноваційний апарат для ендермального і вакуумного масажу.

Цей масаж має усі ефекти мануального масажу, підвищує тонус шкіри та пришвидшує відновлення клітин, стимулює кровообіг, лімфовідтік, моделює контури фігури, пришвидшує вивід токсинів, збільшує м'язову активність.

Терапевтичні ефекти вакумно-лімфодренажного масажу:

Для шкіри: підтягує, відновлює тургор шкіри, стимулює кровообіг, омолоджує та тонізує тіло. Пом'якшує рубцеві тканини.

Для м'язової тканини: ефективний після фізичних навантажень, сприяє зменшенню втоми та болю, знімає м'язовий спазм, покращує кровообіг.

Загальна дія: виводить токсини, високоефективний при лікуванні целюліту (до 3 стадії), знімає набряки, пришвидшує розсмоктування гематом, стимулює лімфовідтік.

Більше про вакуумну терапію
 

Основні методи вакуумної терапії:

Вакуумний ліфтинг-масаж лиця

За допомогою 3-х насадок процедура проводиться в 4 етапи:

 • Помпаж лімфатичних вузлів,
 • Лімфодренаж,
 • Активація колагенів та еластинів,
 • Формування, зміцнення овалу лиця.

Тривалість – 60хв.

Вакуумно-роликовий масаж тіла

Проводиться за допомогою різних насадок в режимах постійного або пульсуючого вакууму.

Метод використовується для зменшення проявів целюліту, жирових відкладень, моделювання фігури,усунення набряків та ліфтингу шкіри.

Тривалість – 60хв.

Статично-зональний масаж

Проводиться за допомогою 2-х чаш подвійного всмоктування.

Використовується для розігріву ділянок методом “втягування – розминання” для кращої дії на локальні жирові відкладення, перед антицелюлітними обгортаннями чи мануальним масажем.

Тривалість – до 20хв.

Пресотерапія

ПРЕСОТЕРАПІЯ

Пресотерапія - ціленаправлена дія на шкіру та глибші тканини великим тиском повітря. 

За допомогою компресора повітря подається в штани для пресотерапії по сегментах – це активує кровообіг, призводить до розширення судин, збільшує притік крові та активує обмінні процеси в клітинах і тканинах.

Більше про Пресотерапію
 

Механічна дія пресотерапії  стимулює ресурси організму, в кров надходять ендорфіни, кортикостероїдні гормони та інші речовини, що активізують обмінні процеси, внормовують гомеостаз.

Завдяки пресотерапії із організму людини виводиться надлишкова рідина (набряки), токсини; відновлюється природний водний баланс; значно зменшуються об’єми тіла; підтягується тонус шкіри.

Пресотерапія - першочерговий етап при лікуванні целюліту (“апельсинової кірки”).

Тривалість – від 25 до 45 хв.

Гіпербарична оксигенація організму ReOxy

REOXY

ReOxy - лікувально-діагностичний апарат для керованої нормобаричної гіпоксітерапії (кисневої терапії) на основі інноваційної технології SRT (Self Regulated Treatment).

ReOxy - єдиний у світі апарат для гіпоксітерапії, вироблений згідно з вимогами європейської медичної директиви MOD 93/42/EEC, і має сертифікат відповідності СЕ, що гарантує ефективність і безпеку його застосування в медицині.

Більше про ReOxy
 

Про кисневу терапію

Про цілющі властивості гірського повітря відомо давно. Виявилося, що цілюща дія гірського повітря пов'язана зі зниженим вмістом кисню в його складі. При цьому, чим вище людина піднімається в гори, тим нижче вміст кисню в навколишньому повітрі. Життя людини безпосередньо залежне від кисню. Тому навіть при незначному зниженні вмісту кисню в навколишньому повітрі людський організм реагує дуже бурхливо, включаючи велику кількість захисних механізмів саморегуляції.

Метод переривчастої нормобаричної гіпоксітерапії (ПНГ) «Гірське повітря» забезпечує розвиток в організмі дозованої по глибині і часу гіпоксії при диханні газовими сумішами зі зниженим вмістом кисню.

Киснева терапія вмикає захисні сили організму, збільшуючи стійкість до різних форм стресу, втоми, гіпоксії, шуму, вібрацій, радіації, токсичних речовин. Збільшується розумова і фізична працездатність.

Лікування киснем сприятливо впливає на кінетику кисневого метаболізму і кислотний стан, нормалізує показники вуглеводного, жирового, білкового обмінів та електролітного спектру крові, стан імунної системи, опірність організму.

Киснева терапія застосовується у таких випадках:

-        Зниження імунітету, часті запальні захворювання;
-        Зниження потенції (нейрогенне);
-        Хронічні захворювання серцево-судинної системи (ІХС, кардіосклероз, гіпертонічна хвороба I - II);
-        Нейроциркуляторна дистонія;
-        Хронічні неспецифічні захворювання легень;
-        Бронхіальна астма;
-        Алергічні захворювання;
-        Гіпопластичні, залізодефіцитні анемії;
-        Порушення обміну речовин;
-        Синдром стомлюваності, астенії та неврозу;
-        Зниження працездатності;
-        Для підтримки "молодого" зовнішнього вигляду, пружності шкіри;
-        В спортивній практиці (тренування до гіпоксичних навантажень на змаганнях);
-        В наркологічній практиці;
-        Для підвищення опірності організму.

SPA капсула

АЛЬФА SPA КАПСУЛА

SPA капсула допомагає зняти напругу і стрес, покращити самопочуття, підняти настрій, а також боротися із зайвою вагою. SPA капсула поєднує в собі два способи впливу на тіло людини: вплив інфрачервоних променів і теплої пари. Це поєднання створює ідеальні умови для релаксації і відновлення сил. До того ж процедура сприяє покращенню кровопостачання органів і тканин, посилюючи всі обмінні процеси в організмі.

Для отримання максимального ефекту від SPA капсули, залежно від поставлених цілей, активно застосовуються різноманітні обгортання і маски. Завдяки досить високій температурі пари, що розкриває пори, біологічно активні речовини краще засвоюються шкірою, приносячи більше користі організму. Суха SPA капсула спрямована на прогрівання організму теплим іонізованим повітрям із застосуванням масел, вібромасажу, хромотерапії, ароматерапії і музикотерапії.

Більше про SPA капсули
 

SPA-капсулу можна поєднувати з різними обгортаннями, лікувальними грязями, водоростями, маслами і гелями, проводячи антистресові, відновлювальні, релаксаційні, детоксикаційні, антивікові і антицелюлітні оздоровчі програми.

Лікувальний ефект SPA капсули:

-        Зникає біль, оскільки капсула має знеболювальний ефект;
-        Процедура сприяє зняттю стресу, хронічної втоми і депресивних станів;
-        Омолоджуючий ефект;
-        Виведення з організму токсинів і шлаків. Тепла пара та інфрачервоне тепло нагрівають шкіру і розкривають пори. При цьому посилюється потовиділення, а разом з потом з організму виводяться всі шкідливі речовини;
-        Органи і тканини краще забезпечуються киснем, починаючи від серця, і закінчуючи дрібними капілярами.

Найпоширеніші оздоровчі програми в SPA капсулі:

-        Профілактика ГРВІ (активізація захисних сил організму, підняття імунітету);
-        Догляд за шкірою (програма омолодження та очищення шкіри);
-        Антицелюлітна програма (активний лімфодренаж найбільш проблемних зон тіла);
-        Зниження ваги (програма, що стимулює обмінні процеси організму і сприяє спалюванню калорій);
-        Релаксація;
-        Підвищення рівня енергії;
-        Покращення сну;
-        Детоксикація (покращення мікроциркуляції, виведення токсинів з організму);
-        Оздоровлення.

Протипоказання до застосування:

-        Ішемічна хвороба серця;
-        Загострення хронічних захворювань;
-        Дерматит.