Косметологія обличчя

Механічна чистка обличчя

Механічна (мануальна) чистка – це процедура очищення шкіри, видалення комедонів (чорних крапок) за допомогою рук та спеціальних ложечок «Уно». Механічну чистку обличчя проводять пальцями, обгорнутими стерильною серветкою і ложечками «Уно» (це спеціальний інструмент).  
Механічна чистка обличчя є найпоширенішою з всіх видів очищення шкіри. 

На сьогодні є 3 види очищення шкіри:

 1)Ультразвукова чистка
 2)Вакуумна чистка
 3)Механічна (мануальна) чистка
 З усіх трьох видах очищення шкіри - механічна чистка шкіри є найдієвішим та найрезультативнішим методом покращення стану шкіри. 

Більше про механічну чистку
 

Чистка включає в себе:

- Демакіяж за типом шкіри;
- Пілінг-гоммаж;
- Поровідкриваючий лосьйон;
- Механічне чищення;
- Маску;
- Дарсонваль; 
- Крем за типом шкіри; 

Показання до чистки: 

- Розширені пори;
- Комедони (чорні крапки); 
- Вугровий висип; 
- Сальні пробки, міліуми; 

Протипоказання для механічної чистки обличчя:

- Захворювання шкіри (гнійники);
- Екзема; 
- Герпес;
- Менструація; 
- Вугрова хвороба в запаленій формі; 
- Гостра форма дерматиту. 

Результат після механічної обличчя:

- Шкіра очищається від поверхневих і глибоких комедонів (чорних крапок); 
- Звужуються пори;
- Видаляються сальні пробки, міліуми, жировики; покращується колір обличчя. 

Реабілітаційний період:

 Після мануальної чистки обличчя залишається незначне почервоніння на шкірі (до 2 діб). Деякий час після процедури зберігаються больові відчуття. Рекомендовано першу добу після процедури не наносити косметику. Користуватися зволожуючими кремами. Декілька днів після процедури не рекомендовано наносити спиртовмісткі засоби на шкіру.

Комбінована чистка обличчя

Комбінована чистка обличчя поєднує два види очищення:

  Ультразвукове + Механічне. 
  Очищення шкіри – процедура, яка може включати декілька етапів, що залежать, в першу чергу, від міри забруднення шкіри. Існує два основні напрями очищення: механічне та ультразвукове. Об"єднання декількох варіантів процедур називають, власне, «комбінованою чисткою». 

Суть комбінованої чистки:

 Комбінована чистка шкіри проводиться у тих випадках, коли одного методу очищення (механічного або ультразвукового) замало. Адже немає сенсу очищувати шкіру ультразвуком, якщо наявні глибокі комедони (чорні крапки) і гнійники. Так само, як немає сенсу проводити лише ручне очищення, якщо пацієнт бажає отримати чисту, доглянуту, здорову шкіру легшим варіантом чистки. Оскільки, за допомогою комбінованої чистки глибокі комедони та гнійнички косметолог видаляє механічною дією на шкіру, а більш поверхневе забруднення з обличчя прибирає ультразвук. 

Більше про комбіновану чистку
 

Комбінована чистка складається з двох чисток шкіри механічної і ультразвукової. Підходить людям різного віку, дозволяє дбайливо обробити чутливі ділянки шкіри. При цьому механічна чистка обличчя дозволяє позбавитися від видимих забруднень, вугрів і міліумів, а ультразвукова чистка шкіри позбавляє від набряків, ороговілостей, почервонінь, комедонів. Комбінована чистка триває достатньо довго (близько 2-х годин), оскільки проводиться у два етапи.

Комбінована чистка шкіри включає:

- Демакіяж за типом шкіри;
- Пілінг-гоммаж;
- Поровідкриваючий гель;
- Механічне чищення;
- Ультразвукове чищення;
- Маску;
- Тонізацію;
- Дарсонваль (за потреби);
- Крем за типом шкіри. 

Необхідність у комбінованому очищенні шкіри є, якщо у Вас:

- Змішаний тип шкіри;
- Жирна шкіра;
- Кератоз, включно і віковий;
- Нерівна поверхня шкіри;
- Комедони (чорні крапки);
- Наявність запальних процесів;
- Поганий колір обличчя. 

Протипоказання при комбінованому очищенні обличчя:

- Смугла шкіра;
- Міоми і запалення;
- Герпес в активній стадії;
- Вагітність;
- Онкологічні захворювання. 

До і після процедурний режим:

За тиждень до комбінованої чистки бажано не вживати алкоголь, не засмагати, не приймати гострих, солених, копчених продуктів, адже це може викликати зневоднення організму. Після чищення як мінімум 14 днів не можна відвідувати солярій, сауну. Уникати прямих сонячних променів, не приймати ванну, не користуватися скрабами.
Оскільки процедура очищенння достатньо відчутна, то після завершення сеансу можна спостерігати почервоніння шкіри. 

Кількість процедур.

Комбінована чистка обличчя відноситься до ряду одноразових процедур, її роблять по мірі забруднення шкіри. Не частіше, ніж 1 раз на 2-3 місяці.
 Ефект від такої процедури помітний не відразу. За своєю суттю комбінована чистка – тривала дія, направлена на перспективу. Через деякий час після того, як зійде почервоніння, буде помітний ефект: шкіра стане гладкою, свіжішою, рівною, очищеною від запалень та комедонів.  

Мікродермобразія шкіри обличчя, шиї, декольте, рук

Мікродермабразія або мікрошліфовка - метод апаратної шліфовки шкіри за допомогою насадок із алмазним напиленням. Вона є абсолютно безпечною та не викликає побічних реакцій. Дана чистка  може проводиться з різною інтенсивністю: поверхова, серединна, глибока - залежно від завдань, які необхідно вирішити.

Результати:

Свіжий колір обличчя, гладка, сяюча, молода шкіра. Крім того - приєднуються її власні сили для того, щоб бути молодою і здоровою зсередини.

Більше про мікродермобразію
 

Після процедури:

Після кожного виду пілінгів, фахівець повідомить Вам, як довго можна перебувати на сонці і займатися фізичним навантаженням, які можуть призвести до підвищеного потовиділення. Також протипоказана сауна.

Протипоказання:

 • Інфекційні захворювання;
 • Запальні захворювання шкіри;
 • Схильність до утворення рубців;
 • Вагітність і період годування;
 • Вік - до 22 років.

 

Видалення міліумів

Міліуми (від латинського "просяне зерно", "просо") - це білий вугор, який утворюється в результаті надмірної діяльності сальних залоз.

Міліум є щільним білястим (іноді жовтуватим) утворенням, за розміром не більше голівки шпильки, за формою він нагадує невелике зернятко. Улюбленим місцем появи білих вугрів є ділянка навколо очей, щоки і скроні, іноді міліуми можуть з`явитися навіть на носі. Розмір цих утворень  зазвичай  - не більше 2-3 мм. Вони можуть з`являтися поодиноко або цілими групами (висипанням).

Більше про видалення міліумів
 

По суті міліуми - це закриті пори,  що увібрали в себе шкірне сало, у якого немає можливості вийти назовні. Запальний процес може початися тільки при попаданні в пору мікробів.

Причини виникнення міліумів - це закупорювання волосяного фолікула і сальної залози роговими масами, внаслідок неправильного догляду за шкірою, але крім цього спровокувати виникнення білих вугрів може і комедогенна косметика, сухість шкіри, неправильне очищення шкіри, надмірне виділення жиру. 

Поява міліумів може бути наслідком порушення діяльності шлунково-кишкового тракту та роботи печінки. Деякі фахівці пов`язують наявність білих вугрів з жирною дієтою. У кожному разі при виникненні проблем зі шкірою доцільно виключати з раціону жирні, смажені, копчені страви та прянощі.

Лікування міліумів

Лікарі-косметологи  рекомендують при появі міліумів звертатися в косметичний салон і не займатися самолікуванням, так як позбутися цієї неприємної проблеми за допомогою косметичних препаратів практично неможливо, а самі собою міліуми зазвичай не проходять і протягом кількох років можуть  зіпсувати зовнішній вигляд шкіри обличчя.

Профілактика появи міліумів

До профілактичних заходів виникнення міліумів можна віднести правильний догляд за шкірою обличчя, а саме регулярне очищення шкіри, використання пілінгів, скрабів, масок та засобів, що підходять для вашого типу шкіри. Крім того, важливо стежити за своїм раціоном і не зловживати жирною, смаженою, солодкою, соленою, копченою їжею. При виникненні проблем зі шлунково-кишковим трактом, необхідно звернутися до фахівця і стежити за здоров`ям печінки, при необхідності очищуючи її.

Процедура видалення міліумів включає:  

 1. Очищення
 2. Пілінг-гоммаж
 3. Поро-відкриваючий гель
 4. Механічне видалення міліумів
 5. Дезінфекцію
 6. Маску
 7. Відновлюючий крем

 

Видалення папілом

Папілома - це доброякісне утворення на шкірі, що виростає з плоского епітелію. Папіломи, як правило, мають вигляд бородавчастих потовщень на тоненькій ніжці рожевого або коричневого кольору з еластичною консистенцією. Розміри папілом - від 1 до 8 мм. Одна з основних причин утворення папілом - вірус папіломи людини. Папіломи мають вірусне походження і можуть передаватися статевим і побутовим шляхом від людини до людини. Поява папілом зазвичай відбувається при слабкому імунітеті - після тривалого лікування медикаментозними препаратами, сильного стресу, а також у період вагітності і в літньому віці. Виникаючи на поверхні шкіри, папіломи ростуть повільно, однак при несприятливих факторах відбувається їх стрімке збільшення як у розмірі, так і в кількості.

Більше про видалення папілом
 

Видаляють папіломи з метою попередження їх травмування та інфікування, а в деяких випадках - з естетичних міркувань. При появі і розростанні папілом консультація дерматолога для вирішення питання про видалення є обов'язковою. Перш ніж приступити до видалення папілом, лікар-дерматолог уважно вивчає шкіру пацієнта. Якщо новоутворення виявляється папіломою, і якщо вона не запалена і не травмована, то фахівець починає процедуру її видалення.

Видалення папілом апаратом «Сургитрон»
Видалення папілом на обличчі, шиї та інших ділянках тіла за допомогою апарата «Сургитрон» - найбільш ефективний, безболісний і безпечний радіохвильової метод усунення різних утворень на шкірі. Апарат «Сургитрон» надає стерилізуючу дію на шкіру, впливає виключно на ті клітини, які слід видалити, не залишаючи слідів та рубців. Радіохірургічне втручання дозволяє уникнути великої крововтрати, набряків та всіляких ускладнень. Процес загоєння та відновлення відбувається дуже швидко.

За допомогою електроприладу «Сургитрон» в клініці «…» успішно видаляються:

 • папіломи;
 • дерматофіброма;
 • гемангіоми;
 • міліуми;
 • невуси;
 • контагіозний молюск;
 • бородавки;
 • інші шкірні новоутворення.

Опис процедури

Перед маніпуляцією у разі необхідності виконується місцева анестезія (знеболююча ін'єкція). Під час процедури виконується радіохвильовий розріз за допомогою приладу Сургитрон. За допомогою спеціальної вольфрамової нитки - головного робочого органу апарату - одним рухом швидко видаляються папіломи, бородавки та родимки.

Тривалість процедури - від 10 до 20 хвилин. Вартість процедури видалення папілом залежить, як правило, від кількості та розміру папілом. Видалення новоутворень апаратом Сургитрон - найбільш досконалий, швидкий та недорогий метод.

Лікування гіпергідрозу (підвищеного потовиділення)

ГІПЕРГІДРОЗ (ЛІКУВАННЯ ПІТЛИВОСТІ)

БОТОКС/ДІСПОРТ (токсин ботулізму типу А) застосовується більше 10 років для лікування різних захворювань. Дає відмінні результати при лікуванні надмірного потовиділення (гіпергідроз, пітливість). Достатньо всього однієї процедури. Ефект - до 8 місяців.

Застосування Ботоксу при локальному (пахвовому, долонному, підошовному гіпергідрозі) - надійний спосіб значно покращити якість життя у молодих, соціально активних людей, повернути їм впевненість у собі, зміцнити імідж, пов'язаний з професійною діяльністю, домогтися регресу психологічних порушень.

Більше про лікування гіпергідрозу
 

Лікування гіпергідроза Ботоксом користується великою популярністю і часто проводиться нашими фахівцями.

Показання:

 •  Усунення надмірного потовиділення (пітливість, гіпергідроз);
 •  Пітливість (гіпергідроз) в пахових областях;
 •  Пітливість (гіпергідроз) на долонях;
 •  Пітливість (гіпергідроз) на ступнях;
 •  Пітливість (гіпергідроз) на спині пітливість, на обличчі та інших областях.

Відносні протипоказання

 •  Міастенія;
 •  Порушення згортання крові;
 •  Запальний і/або інфекційний процес в ділянках передбачуваних ін'єкцій;
 •  Загальні захворювання в стадії загострення;
 •  Прийом лікарських засобів: антибіотиків, антикоагулянтів, антиагрегантів;
 •  Хронічні обструктивні захворювання легенів;
 •  Вагітність та період грудного вигодовування;
 •  Вік молодше 16 років;
 •  Небажано проводити процедуру в перші дні менструального циклу.

Процедура введення Ботоксу (Диспорту)

Перед процедурою лікар-дерматолог збирає детальну інформацію про здоров'я пацієнта, робить пробу Мінора у проблемних зонах, визначає ефективні точки введення препарату.

Наступний етап - сама процедура введення ботоксу. Лікар обробляє операційне поле 0.5% спиртовим розчином хлоргексидину, виконує маркування ліній введення препарату, при необхідності проводить місцеву анестезію кремом. Процедура проводиться дуже тонкими спеціальними (інсуліновими) голками, які не викликають ніяких дискомфортних відчуттів при введенні.

Результат

- Пацієнт абсолютно не потіє в оброблених областях протягом 6-8 місяців,
- Пітливість (гіпергідроз) інших ділянок тіла не збільшується.

Рекомендації після процедури

- Не засмагати протягом 3 днів;
- Не приймати антибіотики - аміноглікозиди (канаміцин, стрептоміцин та ін.), транквілізатори, пами (фенозепам, тазепам та ін.),
- Препарати кальцію протягом 2-х тижнів;
- Обмежити відвідини сауни, лазні, басейну протягом 7 днів.

Вибір препарату виконується пацієнтом тільки після консультацій та за рекомендаціями лікуючого лікаря.

Всі консультативні прийоми в нашому медичному центрі безкоштовні.  

Програми догляду за шкірою обличчя системами OBAGI:

 • Nu-Derm – система терапії гіперпігментації та вікових змін;
 • CRX-system – система терапії гіперпігментації та антиоксидантного захисту;
 • Clenziderm M.D. system – система терапії акне;
 • ElastyDerm eye treatment – система догляду за шкірою навколо очей;
 • ElastyDerm Decolletage system – система терапії пігментації та вікових змін ділянки декольте;
 • Rosacet system – система терапії розацеа;
 • Professional C serym – антиоксидантні сироватки з вітаміном С.

Пілінги

Пілінг – це відлущення верхнього ороговілого шару шкіри з метою покращення зовнішнього стану шкіри. Завдяки цій процедурі відновлюється рівний тон шкірного покриву, активізуються процеси регенерації. Результатом будь-якого пілінгу буде рівна, гладка шкіра, на якій стануть менш помітними дрібні зморшки та нерівності.

Більше про пілінги
 

Пілінги поділяються на:

Поверхневі пілінги є ефективними для пацієнтів з проблемною і жирною шкірою. Часто поверхневі пілінги для обличчя застосовуються при лікуванні вугревого висипу і з метою профілактики вікових змін. При виражених вікових змінах поверхневі пілінги не є ефективними. 
Серединні пілінги показані при виражених вікових змінах шкіри (зморшках) і для корекції розтяжок.
Глибокі пілінги - це одна з найагресивніших процедур у косметології. Даний пілінг найчастіше проводиться під знеболенням. Глибокий пілінг використовується для омолодження шкіри, усунення глибоких зморшок, розгладження нерівностей поверхні шкіри (рубці, постакне). 

Пілінги необхідні при:

- Зморшках;
- Гіперпігментації;
- Нерівній поверхні шкіри;
- Розширених порах;
- Рубцях, постакне;
- Вугревому висипі;
- Тьмяному кольору шкіри;

Протипоказання для пілінга:

- Шкірні захворювання;
- Гіперчутлива шкіра;
- Келоїдні рубці;
- Герпес;
- Порушення цілісності шкіри (відкриті рани, опіки). 

Ефект після пілінгу:

- Розгладження глибоких зморшок;
- Розгладження дрібних зморшок;
- Глибоке зволоження шкіри;
- Покращення кольору обличчя;
- Підтягнутість шкіри;
- Вирівнення рельєфу шкіри;
- Звуження пор.