Unit нутрицевтики

відновлючо-тонізуючі та детоксифікуючі крапельниці
водорозчинні вітамінні комплекси власного виробництва
мазі власного виробництва ("їжа" для шкіри)

 

Озонотерапія

Озонотерапія - метод лікування, при якому використовується медичний озон (озоно-киснева суміш), що має сильну лікувальну дію завдяки здатності озону окислювати.

Озон "оживляє" клітини людини. Він підвищує вміст кисню в крові, активізуються ферменти, стимулюються процеси окислення вуглеводів, ліпідів, білків, що призводить до виробництва енергії, необхідної для функціонування організм. Озон "пробуджує" клітини імунної системи, що "задрімали" і змушує їх активно знову активно працювати. Він виводить з організму токсини та шлаки, лікує синдром "хронічної втоми", знижує загрозу сердечно-судинних захворювань. При обколюванні вражених ділянок або введенні в хворі тканини озон діє як протизапальний засіб.

Детальніше
 

 Озон активно використовується в косметології. Завдяки ньому можна позбутися  вугрового висипу, фурункульозу, дерматиту, видалити бородавки, «судинні зірочки», шкірні розтяжки. Озонотерапія застосовується також при псоріазі, лишаї, грибкових захворюваннях, герпесних ураженнях шкіри і навіть алопеції.

Озон коригує мімічні зморшки, прибирає подвійне підборіддя, омолоджує шкіру обличчя і шиї.

Озонотерапія поділяється на місцеву і внутрішньовенну. У першому випадку озон вбиває всі види бактерій, вірусів і грибків, має імунномодулюючу дію та загоює. Внутрішньовенна озонотерапія вивільняє кисень, нормалізує обмін речовин, гормональний фон, знімає інтоксикацію, розширяє судини, покращує мікроциркуляцію, має імуностимулюючу, антибактеріальну, антивірусну і протизапальну дію. 

 

Киснева терапія (гіпоксітерапія)

Про цілющі властивості гірського повітря відомо давно. Виявилося, що цілюща дія гірського повітря пов'язана зі зниженим вмістом кисню в його складі. При цьому, чим вище людина піднімається в гори, тим нижче вміст кисню в навколишньому повітрі. Життя людини безпосередньо залежне від кисню. Тому навіть при незначному зниженні вмісту кисню в навколишньому повітрі людський організм реагує дуже бурхливо, включаючи велику кількість захисних механізмів саморегуляції.

Метод переривчаста нормобарична гіпоксітерапія (ПНГ) «Гірське повітря» забезпечує розвиток в організмі дозованої по глибині і часу гіпоксії при диханні газовими сумішами зі зниженим вмістом кисню.

Детальніше
 

 Киснева терапія вмикає захисні сили організму, збільшуючи стійкість до різних форм стресу, втоми, гіпоксії, шуму, вібрацій, радіації, токсичних речовин. Збільшується розумова і фізична працездатність.

Лікування киснем сприятливо впливає на кінетику кисневого метаболізму і кислотний стан, нормалізує показники вуглеводного, жирового, білкового обмінів та електролітного спектру крові, стан імунної системи, опірність організму.

Киснева терапія застосовується у таких випадках:

-        зниження імунітету, часті запальні захворювання;
-        зниження потенції (нейрогенне);
-        хронічні захворювання серцево-судинної системи (ІХС, кардіосклероз, гіпертонічна хвороба I - II);
-        нейроциркуляторна дистонія;
-        хронічні неспецифічні захворювання легень;
-        бронхіальна астма;
-        алергічні захворювання;
-        гіпопластичні, залізодефіцитні анемії;
-        порушення обміну речовин;
-        синдром стомлюваності, астенії та неврозу
-        зниження працездатності.

Також лікування киснем успішно застосовується:

-        для підтримки "молодого" зовнішнього вигляду, пружності шкіри і багато іншого в спортивній практиці (тренування до гіпоксичних навантажень на змаганнях);
-        в наркологічній практиці;
-        для підвищення опірності організму. 

 

Діагностика організму

В Центрі відновлення організму Edem Resort & SPA можна пройти комплексну діагностику всього організму або отримати консультацію конкретного фахівця.

Детальніша інформація: +380 68 320 23 62; spa@edem-resort.com.ua