Бронювання


Замовити Close

Контакти

  • Рецепція: +38 067 314 65 12
  • ​​СПА: +38 068 320 23 62​
  • Ресторан: +38 067 373 68 50

Medical center — особлива Гордість

Серце комплексу — Medical Center,
сучасний центр відновлення здоров'я.

В унікальному Medical Center зібрані найкращі сучасні технології та методики в області краси та здоров’я; клініка працює на обладнанні світових лідерів. Це симбіоз стародавніх медичних знань і світового досвіду з використанням нових технологій.
Діяльність центру базується на дослідженнях в області бальнеотерапії, озонотерапії, хромотерапії і інших фізіотерапевтичних методів, які впливають на регуляцію обмінних процесів та процесів регенерації в живих клітинах.

В Україні Edem Resort Medical Center — один із безсумнівних лідерів серед закладів подібного рівня.

Хто клієнт Medical Center?

Наш клієнт піклується про своє здоров'я і здоров'я близьких людей, він вважає негідним і навіть непристойним тримати організм в хворобливому стані. Він прихильник превентивної (попереджувальної) медицини і персоналізованого підходу.

Головний лікар Edem Resort Medical & SPA Олексій Башкірцев вважає, що фізичні процеси в природі людини багато в чому пов'язані з його духовною сферою. На цьому і заснована популярна сьогодні холістична медицина, яка вчить підходити до здоров'я людини, беручи до уваги її психологічні, фізичні та соціальні потреби, розглядаючи їх як єдине ціле. До речі, холістична концепція знаходить застосування у кращих клініках Європи, вона є поєднанням альтернативних і стандартних методів лікування, що харак- терно і для Medical Center комплексу Edem Resort Medical & SPA. Адже доведено, що людина зберігає здоров'я і забезпечує собі довголіття, коли живе в гармонії з собою. А хвороба виникає тоді, коли порушується природний психофізіологічний баланс. Всі наші техніки спрямовані на те, щоб цей баланс відновити.

Методологія Medical Center
Методологія, яку використовує Medical Center, проста: це відновлення здоров’я у три основних етапи:

  • очищення організму;
  • стабілізація його основних функцій через поліпшення обміну речовин;
  • оновлення шляхом біорегуляції.

Вважаємо, що бути красивим, успішним і здоровим — це взаємодоповнюючі поняття. Тут немає часових рамок, тут панує рівновага і гармонія. Отже не дивно, що після перебування в центрі людину зазвичай переповнюють позитивні емоції, їй хочеться радіти і насолоджуватися кожною хвилиною свого життя, приходить рівновага душі і тіла!

детокс — «генеральне прибирання»
Основний напрямок Medical Center — детоксифікація, «генеральне прибирання» вашого організму. Це своєрідне «перезавантаження», яке необхідно робити регулярно. Програми з детоксу, розроблені лікарями-спеціалістами, поєднують правильний режим харчування (здорову дієту),

заняття спортом, SPA-процедури, здоровий повноцінний сон і зниження до мінімуму стресових факторів.
Програма передбачає органічне очищення і виведення екзо- і ендотоксинів, які накопичуються в організмі в результаті неправильного харчування, екологічних факторів, стресів та малорухливого способу життя. Індивідуальна програма харчування спрямована на виведення токсинів, а також на збагачення організму мікроелементами та вітамінами. В ході програми проводиться біоенергетичне дренажне лікування, гідроенергетична та фітопелоїдотерапії, що стабілізують природний обмін речовин та відновлюють життєві сили організму. Індивідуальні фізичні тренування відбуваються із застосуванням дихальних технік. Збільшуються компенсаторні антигіпоксичні реакції шляхом гіпоксичних сеансів. Індивідуальний курс лікування проводиться під постійним наглядом кваліфікованого медичного персоналу. Використовуються сучасні гідромасажні ванни, флоатаційні ліжка, фізіотерапевтичне обладнання з можливістю проведення вібромасажних технік, вакуумнороликових енергетичних технік, безін'єкційного ліполізу, пресотерапії, психоемоційної корекції, а також гіпоксітерапії. У діагностиці використовується нове експертне обладнання для ультразвукової діагностики. У Medical Center персоналізовано підбирають фізичні навантаження під контролем фітнес-інструкторів.

анти-ейджинг
У своїй концепції ми керуємося першим законом древньої медицини Китаю — не допустити захворювання.
Серед європейських клінік, які працюють в медичному напрямі, анти-ейджинг (антистаріння) проявляється під різними кутами. Тут не обіцяють продовжити гостю молодість, адже це досить умовне поняття. Напевно, кожному на життєвому шляху зустрічалися люди похилого віку, здатні за енергетикою дати фору молодим. Отже, у нашому комплексі ми гарантуємо уповільнення і зупинку процесів, що негативно впливають на організм, знижують якість життєдіяльності — і це для будь-якого віку!

місія — додати якості вашому часу
Персонал комплексу, лікарі та спеціалісти впевнені: час, проведений в Edem Resort Medical & SPA, не вираховується з днів життя наших гостей, а збільшує його здорову тривалість.

В Edem Resort Medical & SPA тестували багато світових програм, і вже можна стверджувати, що процедури, доступні у комплексі, приносять від- чутну і довготривалу користь, покращують якість життя. Поняття «інтоксикація» в сучасній медицині має на увазі етапи складних патологічних процесів, особливо вона проявляється при інфекційних хворобах. Однак не менш небезпечна і непомітна на перший погляд інтоксикація, викликана неправильним харчуванням, «застоями» кровообігу в органах через відсутність фізичних навантажень, порушеним режимом сну, хронічними стресами. Частину токсинів організм виводить самостійно, і у Вольтера з цього приводу є вислів: «Медицина тільки розважає пацієнта, в той час як природа його лікує». Багато в чому класик правий, але не в усьому. Науково доведено, що здатність до природного виведення токсинів істотно знижу- ється у людини після 35 років через ослаблення метаболізму, уповільнення вироблення гормонів, в результаті чого порушуються функції шлун- ково-кишкового тракту. Завдання ж програми «Детокс» — активізувати всі ці процеси, допомог- ти організму позбавитися шлаків та сміття.

тривалість програм
Персонал Edem Resort Medical & SPA рекомендує приїжджати в комплекс на 10 і більше днів. Однак, звичайно, доводиться рахуватися з сьогоднішнім швидкісним ритмом життя, а також із тим, що далеко не кожен зараз може собі дозволити тривалий повноцінний відпочинок. Тому було розроблено програми на  7, 10 і 14 днів.

До прибуття в Edem Resort Medical & SPA рекомендуємо на певний час відмовитися від м'ясних продуктів, консервації, гострого, солоного, алко- гольних напоїв, пожити тиждень на полегшеному режимі харчування — для більш певного ефекту лікування.

індивідуальний план життя
Від’їжджати гість буде з індивідуальним «Планом життя» — медичними рекомендаціями на довгий період. Ваша картка залишиться у картотеці комп- лексу, тож персонал люб’язно чекатиме на ваші наступні візити.

Ви отримаєте на руки результати скринінгу здоров'я — тиск, рівень цукру і т.д. до і після проходження програм. У легкій формі — в цифрах, таблицях, аби ви могли їх порівняти і зробити висновки. Було б наївним вважати, що всі проблеми зі здоров'ям усунені після семиденного перебування, навіть в найефективнішому медцентрі... Але в тому і полягає сенс превентивної медицини, щоб створити в організмі фон, який дозволяє більш успішно про- ходити складні етапи життя, стреси, хвороби, віруси. Гармонійне поєднання природи, традицій, інновацій та технологій, здорового способу життя і сервісу в нашому Medical Center — для людей, час яких коштує дуже дорого.

Центр пропонує такі програми:

Ліквідація токсинів (Detox) 7/10/14 днів
відновлення шкіри обличчя, тіла і волосся (Skinhealth) 1/3/7 днів
поліпшення обміну речовин (Weighthealth) 7/14 днів
антистаріння і реновація (Antiage) 7/14 днів
поліпшення фізичного здоров'я (Fithealth) 3/7/10 днів

Medical Center — a special pride. The heart of the complex is the Medical Center, a modern and well-equipped Health Recovery Center, which offers programs of detox, cleaning the body, improving metabolism and bioregulation.

Unique Medical Center assembles the best modern technologies and techniques in the field of health and beauty. The clinic works on the equipment of world leaders. This is a symbiosis of ancient medical knowledge and global experience with new technologies. The Center is based on research in the field of ozone therapy, chromotherapy and other physiotherapy techniques that affect the regulation of metabolism and regeneration processes in living cells.

The main direction Medical Center are detoxification, general cleaning of your body. This kind of "reset" should be done regularly. The program provides an organic cleaning and removing exo- and endotoxins which are accumulated in the body due to improper diet, environmental factors, stress and sedentary lifestyle.

In Ukraine Medical Center is one of the undoubted leader among institutions of similar level.