Бронювання


Замовити Close

Контакти

  • Рецепція: +38 067 314 65 12
  • ​​СПА: +38 068 320 23 62​
  • Ресторан: +38 067 373 68 50

Олексій Башкірцев : “Основне — це підхід!”

головний лікар оздоровчого центру Edem resort Medical & SpaОлексій Башкірцев , кандидат медичних наук, медичний директор, головний лікар Edem Resort Medical & SPA

— Центр відновлення здоров'я Edem Resort Medical & SPA побудовано за принципом італійських, німецьких, іспанських концептів центрів відновлення. Всі ці принципи, і наш в тому числі, схожі: це турбота про здоров'я і добре самопочуття. Це максимальне використання власного розумового і фізичного потенціалу, профілактика захворювань, турбота про здоров'я на всіх життєвих етапах, відновлення доброго самопочуття після хвороби або травми.

Які провідні напрямки діагностики та лікування у вашому центрі здоров'я та відновлення?

Сьогодні в діагностиці ми керуємося класичними методами, заснованими на принципах доказової медицини: це ультразвукова діагностика, навантажувальні «стрес-тести», спірометрія, дослідження крові, сечі, консультації фа- хівців. Також не заперечуємо принципи китайської і аюрведичної медицини, прислухаємося до вітчизняних і світових біоенергетичних досліджень. У лікуванні ми використовуємо методи бальнеології, здорового харчування, дозованого фізичного навантаження, апаратної фізіотерапії, озонотерапії,  детоксифікації, що відновлює.

Що у вашому оздоровчому медичному центрі є таке, чого немає в інших?

Основне — це підхід! Ми не ставимо перед пацієнтом мету «просто скинути вагу», ми говоримо: «уникайте спокус». Ми не говоримо: «уникайте стресу», ми вчимо, як прийти в рівновагу і утримати її якмога довше. Не кажемо «почистити організм», а радимо — «перезавантажити себе». У харчуванні ми переслідуємо досить жорсткий принцип, проте намагаємося робити це привабливо — так, щоб викликати моду і природну прихильність певним принципам. При цьому в харчуванні використовуємо тільки місцеві та сезонні продукти, прагнемо, щоб у кожній страві збереглася максимальна кількість корисних речовин і при цьому — всі смакові нюанси.

Які лікувальні засоби використовуються в комплексі?

Наші лікарі максимально використовують лімфодренажні процедури, як апаратні, так і мануальні. Лікувальні ванни робляться на основі нашої води з джерела з додаванням різних рослинних активних добавок. Грязьові аплікації у нас відбуваються в умовах, які максимально зберігають температуру лікувальних грязей, викликаючи максимальний детокс-ефект. А по завершенні програм обов'язково пропонуємо різні способи і методи підтримки гарного самопочуття і правильного способу життя.