SPA - Аюверда для тіла та гармонізації душі

Зміцнення, тонізація, ліфтинг. SPA - догляд з азіатською  центеллою

(SPA-ритуал на основі косметики "Sundari")

Відчуйте світ яскравіше... Активні інгредієнти з карагенаном, алое вера та азіатською центеллою наповнять Вас енергією, освіжать та покращать еластичність шкіри. Медицина аюверда вважає центеллу азіатську найважливішим омолоджуючим засобом. Вона стимулює і зміцнює нервові та мозкові клітини. Лікарі стверджують, що центелла підвищує інтелект, покращує пам'ять , продовжує тривалість життя, уповільнює старіння і додає енергії людям поважного віку.

Хід Аюверда-процедури:
 

 • пілінг горіховим скрабом з Готу Колою (азіатською центеллою)
 • енергетичний масаж з ароматичною олією азіатської центелли , лотоса і кокоса
 • зміцнююче обгортання з азіатською центеллою, вівсом та водоростями

Тривалість: 120 хв. 

Очищення, детоксифікація, зцілення. SPA - догляд з німом

(SPA-ритуал на основі косметики "Sundari")

SPA - догляд з німом - найпопулярніша аюрведична терапія зцілення і очищення. Дерево нім, що виконує найважливішу роль в цій процедурі, - сильний природний антисептик, антиоксидант і очищувач крові, коригує енергетичне поле людини, має антибактеріальні властивості. Нім - дивовижне, чарівне дерево. У тих країнах, де воно зростає, його використовують практично у всіх сферах життя. Нім - священне дерево індусів, є невід'ємною частиною релігійних і культурних національних традицій. Саме слово "нім, німба"  перекладається як "подарунок здоров'я".

Хід Аюверда-процедури:
 

 • глибокий пілінг
 • масаж Абх'янга
 • обгортання на основі екстрактів німа, тріфали, зеленого чаю, апельсина, кокоса.

Тривалість: 120 хв. 

Відновлення, живлення, профілактика старіння. SPA - догляд з Омега-3

(SPA-ритуал на основі косметики "Sundari")

Основний інгредієнт процедури - Омега-3 , що має омолоджуючі, зволожуючі,протизапальні та зміцнювальні властивості. Омега-кислоти беруть участь у зміцненні колагенових волокон, сприяючи гладкості шкіри, а також мають сильні антиоксидантні властивості, що гальмують передчасне старіння шкіри. Молекули омега-кислот вбудовуються в ліпідний шар і зміцнюють його, завдяки чому волога утримується в глибоких шарах шкіри.

Вони також зміцнюють імунітет клітин, стимулюють вироблення в організмі речовин, що борються з інфекціями, прискорюють загоєння шкіри при акне, екземі, алергії та інших висипаннях. Омега-3 кислоти сприяють підвищенню еластичності стінок кровоносних судин, зміцнюють капіляри і позбавляють від синців під очима і судинних сіточок,перешкоджають розшаруванню нігтів і ламкості волосся.

Хід Аюверда-процедури:
 

 • цукровий пілінг тіла з Омега-3 і кокосовою олією
 • аюрведичний Абх'янга масаж
 • глибинне живлення з обгортанням Омега-3, олією бабаса, жожоба та куркуми

Тривалість: 120 хв. 

Abhyanga/Абх'янга масаж

Відомий масляний аюрведичний масаж виконується з великою кількістю цілющої олії. Склад олії підбирає масажист відповідно до домінантної Доші клієнта.

Масаж балансує роботу всієї системи організму, заспокоює мислення, а тілу дарує відчуття повного релаксу, наповнює енергією і має омолоджуючий ефект. Підбираючи олію для масажу Абх’янга необхідно керуватися правилом балансування Дошей. Масаж може проводитись в чотири руки.

Хід Аюверда-процедури:
 

 • Омивання ніг
 • Енергетичний масаж голови
 • Масаж тіла
 • Масаж обличчя

Тривалість: 90 хв. 

Udvartana/Удвартана масаж

Аюрведичний масаж трав’яною пудрою. Традиційний аюрведичний масаж, в якому використовується порошок та паста з трав, змішанні з олією або молоком. Пудри для масажу мають сечогінну, протизапальну, детоксифікуючу дію, інтенсивно стимулюють клітинний метаболізм та систему кровообігу, розгладжують загрубілу шкіру, працюючи як скраб. Удвартана – улюблений масаж жінок, що впродовж багатьох століть проводиться в індійських храмах краси.

Масаж може проводитись в чотири руки.

Хід Аюверда-процедури:
 

 • Легкий масаж з аромамаслами
 • сухий масаж з втиранням лікувального порошку з трав

Тривалість: 90 хв. 

Yantra massage/Холістичний, біоенергетичний масаж 

Ексклюзивна синергія східних масажних технік для відновлення  гармонії  Розум – Тіло – Дух.

Аювердичний масаж Янтра – магічна суміш релаксу і припливу життєвих сил, відчуття довгоочікуваного відпочинку, відчуття легкості, з яким, здавалося б, можна звернути гори;  це шум морських хвиль і екзотика незвіданих місць;  це зваблива спокуса балансуючих і релаксуючих ароматів.

Масаж натхненний східними техніками, що традиційно спрямовані на відновлення енергії, з переходом до холістичного масажу. Він дає чудовий результат, водночас задовольняючи потреби шкіри, тіла та розуму. Масаж може проводитись в чотири руки.

Хід Аюверда-процедури:
 

 • Очищення
 • Масаж

Тривалість: 70 хв. 

Щоб забронювати SPA-процедуру, будь ласка, телефонуйте: +38 068 320 23 62

Скористайтеся також сертифікатом "СПА програма в подарунок": подаруйте справжнє чудо в нашому SPA дорогій для Вас людині.