Класична програма

Пілінг з термальними/олігоелементами та горіхом

Щоб Ваша шкіра якнайдовше залишалась молодою та доглянутою, необхідно регулярно робити пілінг всього тіла. Завдяки механічному очищенню верхнього шару епідермісу пілінг сприяє швидкому відновленню шкіри, тим самим омолоджуючи її і надаючи свіжого, здорового вигляду.

Ми підібрали для Вас один з найкращих пілінгів, що виконує дві важливі функції: обережно очищує шкіру завдяки дрібним часточкам грецького горіху, та інтенсивно зволожує її завдяки натуральним компонентам: протеїнам пшениці, оліям солодкого мигдалю та сої. Перевагою саме цього скрабу є велика кількість термальних олігоелементів та морських водоростей, що входять до його складу. Вони стимулюють синтез колагену та активують обмінні процеси.

Окрім інтенсивного пілінгу процедура також включає лімфодренажний масаж всього тіла на цілющій олії з виноградної кісточки і макадамії.

Хід SPA-процедури:
 

 • Пілінг всього тіла з термальними олігоелементами
 • Лімфодренажний масаж

Тривалість: 60 хв.

 

Очищуючий аромакомпрес

Унікальна процедура внутрішнього очищення організму за допомогою натуральних рослинних екстрактів та ефірних масел.

Відрізняється легкістю у проведенні, високою ефективністю і глибоким ароматерапевтичним впливом на всі органи і системи організму на молекулярному рівні. Концептуально підібрана комбінація ефірних масел і рослинних екстрактів наноситься на певні ділянки обличчя і тіла. Під час обгортання під дією аромакоктейля відбувається глибоке очищення тіла і повне емоційне відновлення.

Хід SPA-процедури:
 

 • Скраб з термальними олігоелементами
 • Аромакомпрес
 • Завершення процедури кремом

Тривалість: 50 хв. 

 

Масаж з цілющою сіллю мертвого моря та ефірними оліями

Аби відчути всю користь Мертвого моря не обов’язково відправлятися в далеку мандрівку до lзраїлю чи lорданії – достатньо виділити декілька годин для себе і відвідати SPA-терапію, в основі якої – цілюща сіль з глибин Мертвого моря.

Сіль Мертвого моря – це чиста суміш мінералів та мікроелементів у поєднанні з мигдалевою та ефірними оліями й морською водою. Сіль значно покращує стан шкіри з нестачею тонусу та жировими відкладеннями.  SPA-догляд має відлущуючу, тонізуючу, антибактеріальну дію, насичує шкіру киснем, живить та пом'якшує її, а також покращує мікроциркуляцію крові й зменшує прояви целюліту. Це не просто відлущуюча процедура, а й комплексний догляд з лікувальною дією.

Хід SPA-процедури:
 

 • Масаж-скраб з сіллю Мертвого моря, мигдалевою та ефірними оліями
 • Антицелюлітне обгортання

Тривалість: 60 хв.

 

Reminanessence. Дорогоцінний спа-догляд з мінералами

Трьохетапний догляд для тіла та обличчя "ReMinEssence" – це особлива комбінація спеціальних продуктів і масажних рухів, спрямованих на відновлення пружності шкіри, зволоження і захист з одночасною стимуляцією регенерації клітин.

Унікальність догляду полягає в інноваційній формулі, розробленій на основі рідких екстрактів і дорогоцінних мінералів родохрозиту, малахіту, гематиту і корунду. Ці інгредієнти сприяють утриманню вологи, необхідної для нормального функціонування клітин, і забезпечують інтенсивне зволоження шкіри. Скраб з корундом і родохрозитом, що використовується на першому етапі, бережно очищає та регенерує шкіру, не травмуючи іі поверхневий шар. Крем-мус з малахітом, що є основою обгортання, зволожує і заспокоює шкіру. Тонізуючий еліксир, кульмінація процедури, – це синергія ефірних олій і рослинних екстрактів, що надають масажу ароматерапевтичну дію, а шкірі – пружність і ефект ліфтингу.

Хід SPA-процедури:
 

                                                   

 • Пілінг тіла з корундом і родохрозитом
 • Зволожуюче обгортання крем-мусом з малахітом
 • Тонізуючий масаж з еліксиром

Тривалість: 90 хв. 

 

Lulur tropical. Дбайливий догляд з островів Ява та Балі

Масаж і обгортання з йогуртом і фруктовими сумішами

Lulur Massage - екзотична процедура, стародавній східний ритуал з островів Балі та Ява, присвячений красі і здоров'ю. Це одна з найбільш естетично вражаючих і надзвичайно приємних для тіла процедур.

Масажна техніка забезпечує релаксацію і SPA-терапію за рахунок дивного танцю шовкового полотна і тіла майстра. Ваша шкіра

після процедури стає бездоганно чистою, а тіло гнучким і вільним.

Lulur передає тілу всі корисні властивості ароматичних прянощів, натурального йогурту і фруктів, комбіновані і змішані під час різних етапів процедури.

Хід SPA-процедури:
 

 • Масаж
 • Маска на основі йогурту і фруктів

Тривалість: 90 хв. 

 

Ritual candle. Магічний масаж з аромасвічкою

Відчуймо магію приємних ароматів, полум'я і дотиків. Незвичайні відчуття, які сформуються Вам за індивідуальним побажанням або залежно від дати народження відповідно до східної філософії: Вода, Вогонь, Земля, Повітря. Цей надзвичайний масаж підходить як для чоловіків, так і для жінок, а також як СПА процедура для двох, і вирізняється не тільки створенням сенсорних, ароматерапевтичних й емоційних переживань, але і прекрасним впливом на шкіру. Він зміцнює і насичує її чудовими природними речовинами, завдяки чому шкіра виглядає молодою і пружною. Активні інгредієнти кожної свічки є на 100 % натуральними. Вони включають в себе добірне масло ши і рослинні олії з добре відомими властивостями, що впливають синергетично, живлячи, зволожуючи, тонізуючи шкіру. Шкіра стає свіжішою та еластичнішою.

Хід SPA-процедури:
 

 • Пілінг всього тіла
 • Персоналізований масаж з обраною свічкою

Тривалість: 90 хв.

 

Масаж New Global Snelling - мрія, втілена в життя

Це інноваційний професійний інструмент, абсолютно унікальний, що забезпечує помітний результат після перших же сеансів. Методика масажу New Global Snelling була розроблена Івано Катанія спеціально для Gerard's. Суміш ефірних олій (ялівцю, лаванди, лимону, шавлію, кмину)– це дієвий дренажий коктейль, що розігріває , покращує кровообіг та добре тонізує шкіру; приємний аромат покращить вам настрій.

Техіка націлена на розблокування суглобів, очищається лімфатична система, виводиться надмірна рідина, активізується мікроциркуляція, що необхідна при боротьбі з целюлітом будь-якого типу. Шкіра стає помітно пружною, контури тіла стають виразними та чіткими.

Ця приголомшлива холістична методика впливає не тільки на тіло, а й на стан душі, приносячи з собою відчуття дивовижної легкості і глибокої релаксації.

Хід SPA-процедури:
 

 • Нанесення дренажної ефірної олії;
 • Розблокування суглобів
 • Масаж «Global Snelling»

Тривалість: 90 хв. 

 

Back & shoulders. Ексклюзивний догляд для чоловіків

Масаж Back & Shoulders - це ексклюзивна wellness - процедура і ароматерапія для чоловіків з оригінальним поєднанням пряних ароматів ефірних масел кориці (що впливає на дихальну систему), гвоздики (антивіковий ефект) і мускатного горіху (стимулює всі почуття своїм делікатним чарівним запахом).

Процедура для чоловіків Back & Shoulders від Gerard's розроблена для догляду за спиною і плечима і складається з трьох гармонійно об'єднаних етапів: скрабування, масажу стоп і масажу спини.

Етап скрабування пробуджує чуттєвість  за допомогою ароматерапевтического ефекту ефірних масел.

Масаж стоп у поєднанні з ароматерапією стимулює різні нервові центри, сприяючи початковій фазі м'язового розслаблення.

Масаж усуває усі спазми в спині і плечах, напруга зникає, залишаючи відчуття гармонії і даруюючи заряд енергії.

l, нарешті, «кульмінація» процедури: масаж, що усуває усі спазми в спині і плечах за допомогою повільних розтягують і розслаблюючих рухів.

Напруга зникає, залишаючи відчуття гармонії і даруючи заряд енергії.

Хід SPA-процедури:
 

 • Скрабування зони стоп і плечей.
 • Масаж стоп.
 • Масаж спини і плечей.

Тривалість: 90 хв. 

 

Індивідуальний масаж

Різновидність масажних технік (загального, лімфодренажного, іспанського, релаксуючого, східного), які індивідуально підбирає масажист для кожної людини. Цей вид масажу настільки ефективний, що вже після першого сеансу людина відчуває надзвичайний прилив енергії, бадьорості і легкості рухів, покращується стан здоров’я, знімається м'язевий спазм, відновлюється енергетичний баланс, зникає втома, болі в шиї, спині, головні болі. Самопочуття і настрій істотно покращуються.

Хід SPA-процедури:
 

Тривалість: 60 хв.

 

Спортивний масаж

Спортивний масаж – це заряд бадьорості і запорука успіху.

Масаж є комплексом дій, метою яких є відновлення організму спортсмена після фізичних навантажень. Процедура сприяє фізичному вдосконаленню, допомагає зменшити втому, підвищити спортивну працездатність, піднімає фізичну активність, покращує кровообіг, знімає больові відчуття в м'язах після спортивних навантажень і допомагає швидше відновити сили, зняти стрес і м'язову напругу.  Це один із кращих способів лікування при травмах і захворюваннях  опорно-рухового апарату.

Хід SPA-процедури:
 

Тривалість: 60 хв. 

 

Шоколадна ейфорія. Обгортання з натуральним чорним шоколадом

Найбажаніша і найжаданіша процедура, що не залишить байдужим нікого.

Шоколадний масаж – один з "найсмачніших" видів масажу. Тільки один його аромат здатний зачарувати і віддалити від реальності, звільнивши свідомість і зануривши Вас у світ фантазії. Відчуття дотику теплого шоколаду по всьому тілу занурить у світ емоцій і подарує хвилини справжньої насолоди, радості і щастя. Шоколадне обгортання має дві найважливіші функції: інтенсивно впливає на шкіру (глибоко живить і підвищує її еластичність) і на нервову систему: покращує настрій, розслаблює, дарує відчуття внутрішньої гармонії і комфорту.

Після процедури Ваша шкіра буде м’якою на дотик і надовго збереже спокусливий аромат шоколаду.

Хід SPA-процедури:
 

 • Скраб з  термальними  олігоелементами
 • Масаж з  натуральним  шоколадом
 • Шоколадне обгортання
 • Завершення процедури  шоколадним  кремом

Тривалість: 120 хв.  

Щоб забронювати процедуру, зателефонуйте, будь ласка: +38 068 320 23 62

Замовляйте також сертифікати на СПА процедури – усю програму в комплексі або ж на окрему процедуру.