Лімфодренажна програма

Бамбуковий лімфодренажний масаж

Бамбук є найпопулярнішим східним символом здоров'я та довголіття.  Він має унікальні властивості: гармонізує внутрішній стан, знімає напруження та негативну енергетику. Піднесений Дух Бамбука передається кожному, хто відкривається його мудрості під час ритмічного бамбукового масажу. Вібрації, ритм, танець – це складові цього масажу. Бамбуковий масаж – ексклюзивна техніка від компанії Gerard's, основною метою якої є релаксація, відновлення і дренаж. Це потужна техніка з сильними біостимулюючими і реактивуючими характеристиками. Цей масаж ідеально підходить для чоловіків (особливо для спортсменів, оскільки відбувається стимуляція нервово-м'язових тканин, що підсилює заспокійливі і розслаблюючі властивості) і для жінок (за наявності целюліту, завдяки посиленню дренажних та відновлювальних властивостей).

Хід лімфодренаж - процедури:
 

 • Бамбуковий лімфодренажний масаж всього тіла

Тривалість: 60 хв.  

Soysoy body massage. Масаж-гомаж з рисовим желе

Безопераційна підтяжка шкіри. Моделюючий, тонізуючий масаж, який за короткий час підтягує й омолоджує шкіру без операційного втручання. Зміцнювальний вплив масажу-гомажу забезпечує підтримку дермі, стимулюючи дренаж і поглинання утримуваної вологи, покращуючи мікроциркуляцію.

SoySoy Body Massage – це унікальна програма, що побудована на взаємодії спеціальної масажної техніки та аюрведичних продуктів: сої, рису та кави. Такі активні компоненти містять велику кількість фіто естрогенів – природніх антиоксидантів, що уповільнюють процес старіння шкіри. Соя стимулює синтез колагенових і еластинових волокон, відновлюючи пружність і еластичність тканин.

Хід лімфодренаж - процедури:
 

 • Масаж тіла по точках – зняття м’язового напруження
 • Дренажний масаж на соєвій олії
 • Масаж-гомаж на рисовому желе

Тривалість: 90 хв.  

Oloil massage. Оксамитовий догляд з оливковим джемом і базиліком

Oloil Massage – це магічна алхімія тосканської оливи, що дарує незабутні відчуття південного відпочинку. Вся процедура складається з 4-х етапного догляду: антицелюлітний масаж з використанням желе з оливкової та синергії ефірних олій й лімфодренажний масаж тіла з оливковим флюїдом. Ці два етапи сприяють інтенсивному живленню шкіри і ремоделюванню силуету. Наступним етапом наноситься, немов пір’їнкою, подрібнене листя базиліка, і

SPA-естетист робить інтенсивне тонізуюче скрабування. В результаті шкіра набуває нового вигляду: вона стає м'якою, шовковистою і ніжною на дотик. Кожен продукт з подальшим нанесенням розкривається на тілі новим ароматом і дарує нові тактильні відчуття.

Хід лімфодренаж - процедури:
 

 • Антицелюлітний масаж на оливковому джемі й синергії ефірних олій
 • Лімфодренажний масаж на оливковому флюїді
 • Тонізуюче скрабування з базиліком
 • Обгортання

Тривалість: 120 хв.

Чарівна матуся

Фахівцями компанії Джерардс був розроблений спеціальний ніжний масаж тіла, що проводиться до і після пологів та запобігає появі розтяжок і целюліту, а також усуває важкість у ногах і набряклість.

Процедура покращує загальне самопочуття організму. Під час процедури використовуються рослинні екстракти та спеціальна косметика для вагітних жінок і годуючих мам.

Хід лімфодренаж - процедури:
 

Масаж проводиться з другого триместра вагітності. Під час процедури жінка лежить на спині, а також на боці, спочатку на одному, потім на іншому. 

 1. Масаж стоп, гомілок та бедра. 
 2. Масаж живота.
 3. Масаж зони декольте та рук.
 4. Масаж обличчя та голови. 

Щоб забронювати SPA-процедуру, зателефонуйте, будь ласка: +38 068 320 23 62

Замовляйте сертифікат "СПА процедура в подарунок": обирайте одну із процедур лімфодренажної програми або ж увесь комплекс та зробіть чудовий подарок дорогій людині.