Східні ритуали

Wave-дотик хвилі. Релаксуючий, знімаючий спазми масаж

Ритмічний невпинний рух хвиль океану, природна гармонія райських куточків, де не ступала нога людини, гіпнотична чуттєвість чарівного танцю - масажна техніка, спрямована на розслаблення м'язів і суглобів; має релаксуючу і тонізуючу дію, знімає спазми і напругу. Масаж цілюще впливає на лімфатичну, кровоносну, дихальну і травну системи, а також моделює м'язи. Особлива увага приділяється лікуванню суглобів.

Масаж розслабляє нервову систему, виступаючи "мостом" між тілом і душею. Він є дуже ефективним у боротьбі з депресією і стресом.

Завдяки Wave - масажу Ви відчуєте легкість в тілі і думках!

Масаж може проводитись в чотири руки, а також є частиною СПА програми для двох.

Хід SPA-процедури:
 

 • Скраб з термальними олігоелементами
 • Масаж «Wave touch»
 • Завершення процедури кремом за типом шкіри

Тривалість: 105 хв 

 

Tibet massage. Масаж лляними мішечками

Цілющий тибетський масаж із застосуванням теплих лляних мішечків, вимочених в мигдалевій олії і наповнених галькою Гімалаїв, гірськими кристалами Тибету, сіллю Мертвого моря, ефірними оліями розмарину, апельсину і лаванди. Цей холістичний масаж наповнює життєдайною енергією кожну клітину Вашого тіла. Глибоко впливаючи на опорно- рухову систему: сухожилля, суглоби і м'язи, масаж ремінералізує і звільняє їх від застійного стану, запалень і напруги.

Дієва процедура, спрямована на боротьбу з набряком тканин, дренаж, підвищення клітинного метаболізму. Стимулює процес інтенсивного зменшення об'ємів. Має заспокійливий, балансуючий і розслаблюючий вплив на психоемоційний стан.

Цей масаж підходить як чоловікам так і жінкам для зняття судом, усунення венозного і лімфатичного застою, інтоксикації й стресу.

Масаж може проводитись в чотири руки.

Хід SPA-процедури:
 

 • Масаж лляними мішечками на мигдалевій олії
 • Завершення процедури кремом

Час: 120 хв. 

 

Традиційний тайський масаж

Тайський масаж унікальний у своїй спроможності зберігати молодість, один з найдавніших способів вирішення проблем здоров'я. Суттєво відрізняється від класичного масажу. Техніка виконання, націлена на те, щоб звільнити м'язи від застою венозної крові, підвищити гнучкість і рухливість усього тіла, протидіяти емоційним і фізичним стресам, покращити поставу, зняти втому. Дає позитивний оздоровчий ефект при функціональних і органічних порушеннях кровообігу, хворобах органів дихання, травлення, при хронічних захворюваннях хребта і суглобів, при функціональних порушеннях ендокринної системи й вегетативної нервової системи, покращується робота внутрішніх органів, нормалізується кровообіг і лімфовідтік. Головні результати традиційного тайського масажу відчуваються на духовному рівні – відновлення внутрішнього балансу, гармонізація нервової системи.

Хід SPA-процедури:
 

 • Тайський масаж робиться з використанням ваги тіла самого масажиста.
 • Йога-масаж виконується у зручному одязі, лежачи на спеціальному масажному маті – татамі.

Час: 60 хв.  

 

Тай йога масаж

З чого складяється наше блаженство?

З розслаблення тіла, душевного спокою та ясності думки.

TAY YOGA MASSAGE - одухотворений синтез форм, синергії  рухів і відчуття релаксу. АЮРВЕДА -  наука про життя,  дуже вплинула на систему знань і практик TAY, в якому карбується рівноважний стан ПРАКРІТІ:  системи трьох дош: Вати, Піти і Капхи. Слова «м'якість» і «ритмічність» якнайкраще відображають його плавні натискання, розтягування і скручування. Розслаблююча музика, ароматерапія, свічки, доброзичливий настрій масажиста, відгомін тибетських чаш - все сприяє гармонії і медитативному зануренню в ефір молодості ТІЛА і ДУХУ.

Хід SPA-процедури:
 

 • Ароматерапія,
 • Знайомство (відгомін тибетської чаші),
 • Тайський йога масаж,
 • Чайна церемонія.

Час: 60 хв. 

 

Тайський арома масаж. Thail oil massage

Тайський ароматичний масаж з маслом працює на трьох рівнях - фізичному, духовному і психологічному. Незабутній СПА-масаж, у якому крок за кроком опрацьовуються спина, ноги, стопи, руки, живіт, плечі, шия і голова, виконується з використанням натуральної олії, що живить і омолоджує шкіру і дає хороший косметичний ефект, позитивно впливає на нервову, серцево-судинну, травну, гормональну системи. Масляний масаж уповільнює і коригує процес старіння, збільшує тривалість життя, нормалізує сон, обмінні процеси в шкірі і діяльність всіх внутрішніх органів. Він зупиняє звичний плин думок. Oil-масаж усього тіла - це повне відновлення після всіх турбот, тривог і проблем. Він допомагає гармонізувати внутрішню енергію, зміцнити і омолодити тіло.

Хід SPA-процедури:
 

 • масаж з використанням натуральних масел і термоактивного гелю

Час: 75 хв 

 

Soap dream

Ця процедура дозволить Вам досягти ідеального очищення шкіри, розслаблення тіла, емоційної гармонії, наповнить кожну клітинку шкіри дорогоцінним маслом аргану, тіло – відчуттям легкості, а душу – теплом і радістю! Процедура розпочинається з ретельного очищення шкіри люфою, після чого ми покриваємо тіло густою піною мила Алеппо. Ця піна м’яка і ніжна, неначе шовк. Потім на цій мильній ковдрі ми виконуємо дивовижно приємний масаж мішечками з гімалайською теплою галькою. Цей масаж подарує Вам відчуття глибокого відновлення тіла, звільнить від блоків, спазмів та напруження.

Потім ми доповнюємо процедуру м'яким, розслаблюючим масажем на олії солодкого мигдалю, що наповнить Вашу шкіру дорогоцінними компонентами.

Хід SPA-процедури:
 

 • Механічне очищення тіла люфою
 • Нанесення піни мила Алеппо
 • Тонізуючий масаж теплими мішечками з галькою
 • Масаж на аргановій олії

Час: 90 хв 

Щоб забронювати SPA-процедуру, зателефонуйте, будь ласка: +38 068 320 23 62

"СПА процедури в подарунок" - подарунковий сертифікат, що допоможе відчути надзвичайний ефект від комплексу східних ритуалів.